شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش پودر پسته کیلویی

بازار فروش پودر پسته کیلویی

بازار فروش پودر پسته کیلویی به دلیل مصارفی که برای پودر پسته وجود دارد، بسیار پر رونق است. شلوغی و داغ بودن این بازار می تواند دلایل دیگری جز پر مصرف بودن پودر پسته داشته باشد از جمله کیفیت بالای آن. پسته ایران در میان کشورهای تولید کننده پسته از جمله ایالات متحده امریکا، ترکیه ، سوریه و…، برترین پسته می باشد.
جالب است بدانید ایالات متحده امریکا برای ربودن گوی رقابت از ایران‌ و برخورداری از کیفیت برتر پسته، اقدام به کشت نهال های ایرانی در باغات پسته خود داشته است اما با این وجود باز هم‌پسته ایرانی به جهت طعم و مزه بی نظیرش رتبه اول را دارد. در بازار فروش پودر پسته کیلویی ، هم خریداران و هم فروشندگان حضور دارند و با تعاملات گسترده خود، این‌ رونق را روز به روز پررنگ تر می سازند.

بازار فروش پودر پسته کیلویی

بهترین پودر پسته کیلویی

بهترین پودر پسته کیلویی

بهترین پودر پسته کیلویی، پودر پسته ای است که رنگ آن همه را مجذوب خود می کند. مروارید سبز بی نظیر باغات ایران زمین در قالبی دیگر خودنمایی می کند و همچنان در میان اجیل های اسیاب شده، می درخشد. اگر خریدار پودر پسته هستید، حتما به رنگ آن توجه کنید. رنگ پودر پسته نباید به زردی بگراید یا نادست باشد.
وجود دانه ها یا پوسته های بسیار ریز قهوه ای رنگ، یکدستی رنگ‌سبز پودر پسته را مخدوش می سازد. این ریزه های قهوه ای رنگ نشان دهنده این است که پوسته ی نازک‌ و رویی مغز پسته قبل از آسیاب شدن، گرفته نشده است یا اینکه مغز پسته مرغوب نبوده است. عطر پودر پسته شناسه ی دیگری ست که ممتاز بودن و مرغوب بودن مغز پسته را نشان می دهد. نداشتن دانه های ریز و درشت امتیاز بعدی پودر پسته است. پودر پسته باید کاملا نرم باشد تا کیفیتش تایید شود.
داشتن بسته بندی کاملا بهداشتی و استاندارد شاخص بعدی برای بهترین پودر پسته ای است که در بازار خرید و فروش می شود. پودر پسته کالایی بسیار حساس و اسیب پذیر است. اگر بسته بندی آن فاقد استانداردهای لازم بوده و به درستی انجام نشود نمی توان به هیچ وجه ان را خریداری کرد. یک پودر پسته بسته بندی شده با کیفیت توسط دستگاه های تمام اتوماتیک بسته بندی می شود تا ذره ای امکان نفوذ در آن نباشد.

در کنار تمام نکات فوق، تولیدکننده پودر پسته می داند برای اینکه محصولش بالاترین امتیاز را دریافت کند، باید نشان استاندارد ایران و حتی جهان را داشته باشد. نماد تایید بهداشت و تاریخ تولید و انقضا و زمان مصرف، مشخصات کیفی پودر پسته و نام برند و تولیدکننده هم بر روی بسته بندی درج گردد تا خریدار با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهد.

قیمت پودر پسته کیلویی

قیمت پودر پسته کیلویی

قیمت پودر پسته کیلویی بر اساس فاکتورهای متفاوتی مشخص و تعیین می گردد. کارشناسان این عوامل اثرگذار را اینگونه بیان کرده اند:

 • وزن پودر پسته
 • کیفیت و درجه پودر پسته نهایی و به فروش رسیده شده
 • کیفیت و درجه پسته ای که پودر پسته از آن تولید می شود
 • تازگی یا کهنه بودن پودر پسته
 • نوع بسته بندی پودر پسته
 • برند تولیدکننده پودر پسته
 • فروش مستقیم یا با واسطه
 • فروش عمده یا خرد پودر پسته
 • هزینه های حمل و نقل و هزینه های تولید
 • میزان تولید و عرضه
 • میزان تقاضا در بازار خرید و فروش
 • صادراتی بودن یا فروش داخلی
 • نوسانات بازار و عوامل دیگر که هر کدام به نوبه ی خود می تواند قیمت را دچار نوسان کند.

برای اطلاع از قیمت به روز و دقیق مغز پسته بسته بندی، می توانید به سایت کوشادانه مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده واحد فروش این سایت تماس بگیرید و قیمت هارا سوال کنید.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید