شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع مغز پسته احمد آقایی تازه

توزیع مغز پسته احمد آقایی تازه

پسته یکی از شناخته شده ترین نوع خشکبار در ایران می باشد که نوع احمد آقایی آن بسیار معروف و مرغوب است . توزیع و فروش مغز پسته تازه احمد آقایی در شرکت های معتبر صورت می گیرد و این نوع پسته برای صادرات در کشور های دیگر نیز دارای متقاضی فراوان می باشد .

توزیع پسته تازه احمد اقایی برای عرضه به مشتریان گرامی آماده می باشد و برای نحوه سفارش و دریافت پسته می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید . طعم فوق العاده و شکل پسته احمد اقایی آن را به پسته مجلسی و آجیل شب عید تبدیل کرده است.

توزیع مغز پسته احمد آقایی تازه

بهترین روش خشک کردن پسته تازه

توزیع مغز پسته احمد آقایی تازه

پسته تازه آبدار و دارای رطوبت می باشد از این رو آن را نمی توان به مدت طولانی در دمای محیط نگهداری کرد و باعث کپک زدن و خرابی آن می شود . بنابراین برای آن که پسته را بعد از فصل برداشت آن تا پایان سال یا حتی بیشتر با حفظ کیفیت بتوانیم نگهداری کنیم از دو روش فریز کردن و خشک کردن می توان استفاده نمود.

فریز کردن که کار ساده می باشد پسته را درون ظرف دربسته داخل فریز گذاشته و نیم ساعت قبل از مصرف آن را در دمای محیط قرار دهید.اما برای خشک کردن پسته می توان آن را در سایه یا آفتاب پهن کرد ، در آفتاب حسنی که دارد این است که پسته ها خندان می شوند. برای خشک کردن پسته تازه حتما باید پوست رویی رنگی آن گرفته شود . بعد از سه تا چهار روز قرار دادن پسته در هوای باز خشک می گردد.

برای خشک کردن پسته می توان آن را کمی تفت داد ، اضافه کردن کمی نمک هم در این مرحله می توان زمان ماندگاری پسته را افزایش دهد. اما زمانی که مقدار پسته زیاد باشد فضای لازم برای پهن کردن آن وجود ندارد و این کار سخت و زمان بر است از این رو تولید کننده پسته یا  کارخانجات فراوری پسته از دستگاه های مخصوص برای خشک کردن پسته استفاده می کنند .

خشک کردن پسته با دستگاه با دمای معین انجام می شود و روشی خوبی برای آن می باشد و پسته ای که به دست می آید بدون رطوبت و کاملا خشک است و آماده عرضه یا نگهداری در انبار می باشد .

معرفی تولیدکنندگان پسته در جهان

معرفی تولیدکنندگان پسته در جهان

پسته یکی از انواع دانه های روغنی و خوشمزه دارای ویتامین و پروتئین های فراوان می باشد که ارزش غذایی آن بسیار بالاست . در جهان کشور های زیادی به تولید انواع پسته می پردازند که این کشور ها دارای آب و هوای مناسب برای رشد و پرورش درخت پسته می باشند .

طبق آمار بررسی شده می توان گفت آمریکا اولین کشور تولید پسته در جهان می باشد ، بعد از آن ایران در رده دوم تولید پسته با تولید تقریبا ۴۰۰ هزار تن پسته می باشد .

کشورهای ترکیه ، چین ، سوریه ، یونان ، ایتالیا نیز در رده های بعدی تولید پسته قرار دارند . کشور ما با تولید انواع پسته احمد اقایی ، پسته کله قوچی ، پسته اکبری ، پسته ممتاز و دیگر انواع پسته جزء صادرکننده های اصلی پسته نیز محسوب می گردد .

در ایران شهر های رفسنجان ، دامغان ، زرند ، سیرجان و نی ریز از مراکز اصلی و بزرگ تولید مغز پسته تازه می باشد که ۸۰ درصد پسته های تولیدی ایران از این مناطق حاصل می شود . طعم مطبوع پسته ایرانی سبب شده است که کشور های اروپایی به دنبال تهیه انواع پسته مرغوب ایرانی بوده و کمتر به وارد کردن پسته از آمریکا روی بیاورند .

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید مغز پسته تازه را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید