شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکنندگان مغز پسته دندانه

تولیدکنندگان مغز پسته دندانه

با توجه به استقبال بازار فروش مغز پسته دندانه شرکتهای تولیدی بر آن شدند تا با به کارگیری تمامی امکانات ممکن جزوه تولید کنندگان مغز پسته دندانه شوند و با کسب رتبه نخست در این زمینه اقدام به تولید محصول مرغوب نمایند. به همین دلیل بیشتر تولید کنندگان این محصول به گسترش خط تولید مغز پسته دندانه پرداختند و سعی خود را داشتند تا بتوانند هرچه بهتر و سریعتر فروش پسته دندانه را به تمامی مشتریان محترم ارائه دهند

در این بین خرید مغز پسته به صورت فله ای که در کیسه هایی با وزن های متفاوت و بالای ۱۰ کیلوگرم و به صورت بسته بندی بهداشتی تر عرضه می شودو با توجه به مدت ماندگاری نسبتاً خوب این نوع مغز پسته تولید کنندگان این محصول توانسته اند درجه کیفیت این محصول را همچنان بالا نگه دارند. و در سراسرکشور آنرا عرضه دارند.

اما این نوع مغز را نمی‌توان طولانی مدت نگهداری نمود چون که نگهداری آن در شرایط معمول باعث ایجاد قارچ یا تولید سم افلاکتوس این در مغز می شود و آن را غیر قابل مصرف می کند برای آنکه بتوانیم مدت زمان نگهداری افزایش دهیم آن را باید در دمای ۳۰ درجه سانتی گراد ودر یخچال ها ی فریزر نگهداری کنیم.بیشتر موارد تولید شده محصول به مصارف مختلف درکوتاه ترین زمان میرسند واکثرا نیازی به نگهداری طولانی مدت نداشته اند و تولیدکنندگان هم این محصول رابه مقدار کمتری نسبت به دیگر محصولات تولید و عرضه می کنند.

تولیدکنندگان مغز پسته دندانه

مشخصات مغز پسته دندانه

مشخصات مغز پسته دندانه

خردهای مغز پسته به همان مغز پسته دندانه معروف هستند این مغز بیشتر از پسته های دهن بست که کیفیت مطلوبی را دارندتهیه می شود. پسته دهن بست همان پسته هایی هستند که در داخل اب غوطه ور می مانند و مغز کوچک ریزی دارند که بیشتر از دهان بست,پستهاحمداقایی,فندقی, محصول مغز پسته دندانه تولید می گردد. شیوه فراوری این محصول در دستگاه های مرتبط بدین صورت انجام می گیرد که هنگام مغز گیری پسته دهان بست بعضی از مغزها خزد و دچار شکستگی می شوند که از دایره کیفی مغز سالم جدا می شوند.

این نوع مغز ها بعد از این مرحله از پوسته سخت جداسازی و پاک می شوند تا مورد مصرف قرار گیرند. از مشخصات مغز پسته دندانه می‌توان به مشخصات ظاهری آن نیز اشاره برد که ظاهرمغز بین دو میل کوچک ترین نوع و ۵ میل به نسبت درشت ترین نوع این مغز می باشد مشخصه دیگر مغز پسته دندانه رنگ سبز قابل قبول در این نوع مغز است چراکه در رتبه بندی انواع مغزها سبز بودن ملاک مهمی قلمداد می شود.

اغلب موارد تولید شده محصول از کیفیت مناسب برخوردارند لیکن به این نکته باید توجه نمود که امکان مخلوط شدن تمامی ارقام مغز پسته در این نوع مغز وجود دارد و نمی توان خواستار یک نوع پسته و مغز پسته دندانه آن بود چرا که برای به دست آمدن این محصول نمی توان مغز پسته های سالم را تبدیل به مغز پسته دندانه نمود زیرا هم از لحاظ اقتصادی برای همه تولیدکنندگان به صرفه نبوده و نخواهد بود هم انجام این کار به ضرر تمامی فعالان این عرصه تمام خواهد شد.

عرضه مستقیم مغز پسته دندانه

عرضه مستقیم مغز پسته دندانه

خرید مغز پسته در تمامی تولیدی های که اقدام به عرضه مستقیم مغز پسته دندانه نموده‌اند امکان‌پذیر شده است و شما خریداران محترم می‌توانید با خیالی آسوده از خرید خود لذت ببرید عرضه مستقیم محصول بیانگر این است که تولیدی ما با حذف واسطه ها و دلالان در این زمینه توانسته است قیمت مطلوب مغز پسته دندانه را متعادل کند تا اکثر خریداران این نوع محصول بتوانند با اطمینان از مناسب بودن قیمت عنوان شده اقدام به خرید نمایند.

عرضه مستقیم این امکان را به مشتری می دهد تا بدون نگرانی از هرگونه افزایش یا کاهش احتمالی قیمت ممکن همچنین افت و خیز کیفی محصول بتواند به مطلوب خود دسترسی بیابد در عرضه مستقیم مغز د پسته دندانه مزایای عالی نهفته است.

چراکه این روش باعث جلب اعتماد کامل خریداران به فروشنده است و در این موقعیت فروشنده و یا شرکت تولیدی می‌تواند با توضیحات کافی و دادن نمونه کار به مشتری رضایت وی را درخرید مغز پسته کسب نماید و خریدار نیزتوانسته محصول با کیفیت و همچنین شرکت تولیدی معتبری را شناسایی کند تا در خریدهای بعدی خود از این شرکت بهره بجوید و نیازی به تکرار مراحل جستجوی شرکت تولیدی معتبر و قانونی و رسمی عرضه کننده مستقیم محصول با کیفیت و با قیمت مناسب است نباشد.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید