شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی بزرگ مغز پسته دندانه

تولیدی بزرگ مغز پسته دندانه

مغز پسته دندانه از نمونه مغزهای پسته است که بسیار پر طرفدار می باشد. این پر طرف دار بودن دلایل عدیده دارد و سبب شده تولید کنندگان توجه ویژه ای به تهیه آن داشته باشند‌.

مجموعه کوشا دانه به عنوان تولیدی بزرگ‌ مغز پسته دندانه کوشیده تا از این استقبال موجود در بازار استفاده نماید و بر اساس نیاز افراد خط تولید خود را جهت دهی کند.

توجه تولید کننده  به نیاز بازار، علاوه بر رونق کسب و کار تولید کننده ، سبب  یکسان سازی میزان عرضه و تقاضا شده و التهاب بازار را فرو می نشاند. همین امر زمینه ساز ثبات در بازار خرید و فروش شده و تثبیت قیمت را به همراه دارد. همه اینها جز ایده آل های بازار خرید و فروش است.

تولیدی بزرگ مغز پسته دندانه

مشخصات عمومی مغز پسته دندانه

مشخصات عمومی مغز پسته دندانه

در بیان عمومی مغز پسته  دندانه ابتدا لازم است نگاهی به انواع  مغزهای پسته داشته باشیم.

مغزهایی که یک تولید کننده در طی فرآوری این دانه های زییا به دست می آورد حدود ۸ نوع است.

  • مغز پسته سالم که درشت بوده و بزرگترین اندازه را دارد اما چون بیشتر از پسته فندقی به دست می اید گرد است.
  • مغز پسته گندمی، این نوع پسته همانطور که از نامش پیداست بسیار کوچک و شاید اندکی بزرگتر از گندم باشد.
  • مغز پسته کال، از پسته های کال بدست می آید و ویژگی اصلی اش یبز بودن گوشته ان است.
  • مغز لپه، مغزی است که از دو نیم شدن مغز پسته به دست می آید. این مغز زیبایی خاص خود را دارد و برای تزیین مناسب است.
  • مغز تو جمع کن پسته، این مغز از داخل پسته های فرآوری شده به دست می آید و سالم است اما قیمت پایین تری دارد.
  • مغز پسته سبز، علت سبز بودنش، دو پوست کردن آن است و همین ویژگی سبب شده کیفیت مغز بالا برود و تبدیل به یک نگین صادراتی بشود.
  • مغز دو پوست، برای بدست آوردن این نوع مغز با روش های خاصی ، پوست رویی مغز را از آن جدا می کنند و سپس وارد مرحله خشک کردن می شود.
  • مغز پسته دندانه. مغزی ست که اندازه ای بین دو تا پنج میل را دارا می باشد و در طی فرآیند مغز کردن پسته سالم به دست می آید.

در بیان مشخصات مغز پسته می توان گفت که این پسته در نوع درجه بندی کیفیت، یعنی مزه و رنگ، هیچ تفاوتی با مغز پسته سالم ندارد و تنها تفاوتش در اندازه آن است.

زمانی که پسته ها در دستگاه بنه شکن قرار می گیرد، برخی از آنها سالم پوست‌ نمی شود. تولید کننده برای درجه بندی محصول نیاز به جداسازی آنها دارد و این کار را با دستگاه های سورت که لیزری هستند، انجام می دهد. پسته هایی با اندازه کوچکتر از مغز سالم، جز پسته های دندانه دسته بندی می شود.

این مغزها در همان مرحله ابتدایی قابل مصرف هستند و کاملا تمیز بوده و معمولا در کیسه های پلاستیکی بزرگ ده کیلویی بسته بندی می شوند.

مغز پسته دندانه به دلیل اینکه از پسته های دهان بسته تولید می شود، از هر نوع سمی عاری بوده و کاملا سالم و بدون افلاتوکسین می باشد.

از برجسته ترین امتیازات مغز پسته دندانه شاید همین سالم بودن در عین پایین بودن قیمت آن باشد.

صادرات بهترین مغز پسته دندانه

صادرات بهترین مغز پسته دندانه

 

صادرات مغز دندانه  از جمله بخش های مورد توجه فعالیت هر تولیدکننده پسته می باشد. همانطور که ذکر شد این نوع مغز کیفیت مشابه مغز سالم را دارد و تنها تفاوتش در اندازه آن می باشد لذا تولید کننده های صنایع غذایی که در تولیدات خود به مغز پسته نیاز دارند اما اندازه مغز پسته در اولویت کارشان نیست، مشتری پر و پا قرص این محصول هستند.

این نکته هم مورد توجه مشتریان داخلی و هم خارجی می باشد و لذا می توان گفت صادرات مغز دندانه به اندازه مغز سالم پر رونق است و تاجران از فروش آن سود خوبی به دست می آورند.

مجموعه کوشا دانه نیز با ارائه بهترین نمونه ها ، صادرات مغز دندانه را دنبال می کند و از این طریق ارزآوری خوبی برای کشورمان دارد.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید