شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید پسته کوهی سرخس

تولید پسته کوهی سرخس

درباره پسته کوهی سرخس و تولید آن چه می دانید؟ سرخس یکی از شهرهای مرزی واقع در استان خراسان رضوی است که جنگل های پسته وحشی آن معروف است. به همت جهاد کشاورزی این جنگل ها به روستاییان حاشیه این مناطق واگذار شده تا هم سبب اشتغال زایی پایدار شود و رونق بخش اقصاد روستا گشته و هم موجب احیای مناطق جنگلی در حال تخریب باشد.

این یک مقدمه برای تولید پسته کوهی سرخس بود. همانطور که به طور ضمنی اشاره شد، این پسته کوهی یا جنگلی یا وحشی و یا همان بنه معروف در استانهای جنوبی ایران، خودرو و بدون دخالت انسان رشد یافته اند  و انسان ها عملا در کاشت آن دخیل نبوده اند. ورود انسانی به مراحل تولید این پسته از محله برداشت آغاز می شود. این کار بسیار پر زحمت است چرا که مکان رویش پسته کوهی سنگلاح و نامسطح است.

مراحل بعدی تولید شامل انتقال به کارخانه و سپس شستشو و پاک کردن آن از هر آلاینده از جمله خاک و سنگ و گل می باشد. با توجه به پر زمشقت بودن این مراحل، تمام این شستشو، جدا کردن پسته های پوک از مغز دار و خشک کردن، بسته بندی و در صورت نیاز مغز کردن آن توسط دستگاه های تمام اتوماتیک پیشرفته انجام می شود . این فرآیندها کاملا بهداشتی و طبق استانداردها پیش می رود تا کیفیت پسته کوهی در سطح بالایی حفظ گردد.

تولید پسته کوهی سرخس

معرفی انواع پسته کوهی سرخس

معرفی انواع پسته کوهی سرخس

در معرفی انواع پسته می توان گفت که گونه های آن بسیار زیاد است و نوع کوهی یا جنگلی آن همان است که در جنگل های سرخس می روید. این پسته سرخسی بر دو نوع است ، نوعی ریز و با پوست نرم که به راحتی با دندان شکسته و جویده می شود  و نوع دیگر پسته که اندکی درشت تر با پوسته ای سخت است. جنگل های پسته سرخس باالغ بر پانزده هکتار است که از آن به عنوان بزرگترین و بی نظیرترین جنگل پسته وحشی در جهان یاد می شود و طبق آمار می توان سالیانه پانصد تن پسته کوهی از این جنگل ها برداشت کرد.

انچه بیشتر از انواع پسته کوهی سرخس اهمیت دارد، ارگانیک بودن آن است که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت. انواع پسته کوهی سرخس هم برای پخت غذا مورد  استفاده قرار می گیرد و هم یک آجیل با طعمی متفاوت است و هم در تولید دارو و در حوزه درمان پرکاربرد می باشد. با تکیه بر این ویژگی هاست که برخی ادعا می کنند باید پسته سرخس را به عنوان یک شاهکار خلقت ، در کتاب رکوردها ثبت نمایند.

توزیع پسته کوهی سرخس

توزیع پسته کوهی سرخس

مرکز کوشادانه به عنوان بازرگانی مجاز خرید و فروش پسته و انواع پسته کوهی به  توزیع پسته سرخس در سرتاسر کشور عزیزمان ایران  و اقصی نقاط  جهان، مشغول است. این مرکز  مرغوب ترین  و با کیفیت ترین پسته کوهی سرخس را با شیوه های نوین و امن، عرضه می کند. خریداران داخلی و خارجی می توانند این محصول ناب و ارگانیگ را از طریق مرکز ما با نازل ترین قیمت تهیه کنند.

این پسته کوهی در مرکز فروش آنلاین کوشادانه، به صورت عمده و خرد  و در تناژهای درخواستی خریداران گرامی، عرضه می شود. بسته بندی ها به صورت کاملا بهداشتی و با نهایت دقت بوده و استانداردها در آن رعایت شده است. برای خرید کافی است درخواست خود را در واحد فروش ثبت نمایید. این ثبت درخواست هم به صورت تلفنی و هم به صورت ثبت خرید اینترنتی بوده  و به آسانی انجام می شود. در صورت نیاز می توانید قبل از خرید و ثبت سفارش با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نموده و درباره نوع خرید، میزان درخواست، خواص کالا، نحوه ارسال، قیمتها و… مشورت کنید. آنها با حوصله و دقت تمام پاسخگوی شما هستند.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید