شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه پسته شکنی ارزان

پسته یکی از مهم ترین
محصولات کشاورزی ایران به شمار می رود و از آنجا که گران قیمت بودن این محصول،
حساسیت های بسیار زیادی را در تولید و فرآوری آن به وجود آورده بود، در سال ۵۹
اولین دستگاه پسته شکنی قدم در عرصه صنعت گذاشت و صنعت عمل آوری مغز پسته را
در ایران گسترش داد. در حال حاضر پسته، محصولی است که به شکل های مختلف در بازار
عرضه می شود که این مدل ها، نیاز به دستگاهی دارد تا هم سرعت کار را بالا ببرد، هم مقرون به صرفه باشد و هم همان مدل مد نظر را ارائه دهد. در واقع با انتخاب یک پسته شکن مناسب، مغز پسته به راحتی برای
فروش یا هر فرآوری دیگری آماده می شود. 

خرید دستگاه پسته شکنی ارزان

چند نکته درباره دستگاه پسته شکنی

چند نکته درباره دستگاه پسته شکنیامروزه صنایع مختلف غذایی در مواد غذایی خود از مغز پسته استفاده می کنند. از این رو صاحبان کارخانه و کارگاه ها لازم دیدند که بجای خرید مغز پسته که هزینه زیادی را بر دوش آن ها می گذاشت، برای کارگاه و کارخانه شان دستگاه پسته شکن تهیه کنند. از آنجا که دستگاه پسته شکن در سایزهای مختلفی تولید می شود، امکان استفاده را برای هر نوع شرکتی فراهم کرده است. برای مثال می توان از نوع بزرگ و صنعتی آن در کارخانجات بزرگی که بخش عمده ای از تولیدات آن ها وابسته به مغز پسته است، استفاده کرد و از نوع کوچک تر آن، در شیرینی پزی ها یا کارگاه هایی با ظرفیت فضای کم تر استفاده کرد. لازم به ذکر است که این دستگاه، نوع دستی هم دارد که افرادی که در خانه خود کسب و کار های کوچکی راه انداخته اند به راحتی می توانند از این دستگاه استفاده کنند. این دستگاه با توجه به سایزی که دارد توانایی مغز کردن مقدار متفاوتی از پسته را دارد برای مثال نوعی از این دستگاه وجود دارد که قادر به شکستن ۸۰ الی ۱۰۰ کیلوگرم  پسته را دارد. از این رو هر کارگاه و کارخانه ای با توجه به مقدار مصرفی خود در روز، سایز متناسب با کار خود را باید انتخاب کند. نکته قابل توجه ای که درباره ی این محصول وجود دارد این است که با توجه به نوع پسته ای که افراد استفاده می کنند، باید دستگاه مخصوص به همان نوع را تهیه کنند. 

فواید استفاده از دستگاه پسته شکنی

فواید استفاده از دستگاه پسته شکنیهمانطور که می دانیم، پسته که از محصولات صادراتی کشور ما می باشد، بسیار گران قیمت و با ارزش است. از این رو صاحبان کسب و کارهای مختلف برای جلوگیری از ضررهای ناشی از به هدر رفتن این محصول، بهترین راهکار را استفاده از دستگاه پسته شکنی می دانند. درباره دستگاه پسته شکن باید خدمتتان عرض کنم که:

  1. روشی کاملا بهداشتی برای مغز کردن پسته ها می باشد. چرا که پسته ها کمترین تماس را با نیروی انسانی دارند.
  2. انرژی نیروها برای انجام کارهای دیگری که با دستگاه ها قابل انجام نیست ذخیره می شود.
  3. در وقت صرفه جویی می شود و در مدت زمان کم تر به تولید بیشتر می توان رسید.

دستگاه پسته شکنی مقرون به صرفه

دستگاه پسته شکنی مقرون به صرفه از آنجا که نیاز به پسته شکن و در کنار آن، تقاضا برای خرید آن رو به افزایش است، افراد سودجو قدم در میدان می گذارند و از این فرصت سوء استفاده می کنند. پس باید دقت کنیم که از مراکز معتبر اقدام به خرید این محصول کنیم. برای مثال خود سایت های فروش کارگاه های تولید کننده این دستگاه و یا فروشگاه های آنلاین معتبری که وجود دارد، بهترین راه خرید هستند. با این کار علاوه بر اینکه از اصالت دستگاه مطمئن می شوید، در هزینه های رفت و آمد نیز صرفه جویی می کنید. همچنین با خرید آنلاین، شما انواعی از دستگاه های پسته شکنی را می بینید که با مقایسه، بهترین انتخاب را می کنید. این نوع خرید بسیار مقرون به صرفه و قابل اعتماد است.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید