شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بهترین بنه کوهی

صادرات بهترین بنه کوهی

صادرات بنه کوهی یکی از اهداف بخش بازرگانی کشور ماست. ایران کشوری ست که با درامد حاصل از نفت اقتصاد خود را مدیریت می کند و با توجه به تاثیر تحریم ها بر فروش نفت این شیوه کسب درآمد، آسیب زا می باشد. در چنین شرایطی بهترین راه حل افزایش درامد حاصل از فروش کالای غیر نفتی ست. عمده ترین کالای غیر نفتی در کشور ما محصولات باغی است. در میان‌ محصولات باغی هم‌ پسته زبانزد است. ایران به‌ عنوان برترین صادرکننده و دارای مقام اول جهان در تولید پسته بوده است.

علاوه بر برتری در رتبه، تنوع پسته های صادراتی ایران امتیاز دیگر این‌ تجارت است. بنه کوهی یکی از این ارقام متنوع است. جالب است بدانید بنه کوهی علاوه بر خواص اجیلی و مواد مغذی اش به دلیل ارگانیک‌ بودنش بسیار مورد توجه است. این پسته در گذشته چندان شناخته شده نبود اما در حال حاضر به دلیل توجه افراد به سلامت و اهمیت طبیعی بودن غذا، و تاکید سازمان بهداشت جهانی بر آن، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

صادرات بهترین بنه کوهی

مقصد صادرات بنه کوهی کجاست

مقصد صادرات بنه کوهی کجاست

با خواندن مطالب فوق حتما این سوال در ذهن شما ایجاد شده که مقصد صادرات بنه کجاست؟

در پاسخ می توان گفت که تمام کشورهای جهان طالب پسته و بنه ایرانی هستند بجز امریکا. البته علت این امر قرار دادن تعرفه حدود ۲۵۰ درصدی برای پسته ایران در ایالات متحده امریکاست تا خرید پسته ایرانی برای تاجران آنجا به صرفه نباشد.  از طرفی تولید پسته توسط امریکا و تحریم ایران توسط این ابرقدرت زورگوی جهانی، هم دلایل دیگری برای محدودیت کشورهای خریدار شده است.

با وجود تمام این ها پسته ایرانی به دلیل طعم و مزه خاصش همیشه زبانزد تاجران و مصرف کنندگان جهانی بوده و در این زمینه رقیبی نداشته است. لذا با وجود تمام محدودیت ها و شرارت های جهانی، باز هم شاهد صادرات بنه و پسته ایرانی به کشورهای منطقه و اروپایی و حتی استرالیا هستیم. چین، هند، ژاپن، امارات، عراق، اسپانیا، آلمان و… دیگر کشورها از این زمره هستند.

چند نکته مهم در صادرات بنه ایرانی را نباید فراموش کرد. اول اینکه بنه ان قدر که باید و شاید به مردم جهان شناخته نشده است. در مجموع پسته بیشتر یک‌ کالای صادراتی لوکس و جزو اجیل ها به شمار می رود و بنه نیز به عنوان منبعی برای تهیه فراورده های آن. اما زمانی که پیشینه مصرف بنه در بین اهالی بومی بررسی می شود، شاهد این هستیم که بنه بیشتر از پسته معروف و شناخته شده در اذهان مردم جهان، کاربرد و مزیت دارد و نمی توان آن را در حد یک فراورده ارزان قیمت اجیل به شمار آورد.

نکته‌ بعدی و مهمتر اینکه بر خلاف انواع پسته، بنه یک محصول کاملا ارگانیک هست که در مقایسه با محصولات تراریخته، مزیت های ان برای بخش سلامت غیرقابل وصف خواهد بود.

خرید مستقیم بنه کوهی صادراتی

خرید مستقیم بنه کوهی صادراتی

خرید بنه کوهی  با توجه به مزایای تغذیه ای و کاربردش در حوزه خشکبار، ساخت دارو، تهیه غذا، سلامت بالا و دیگر فواید بی نظیرش در عین داشتن قیمت پایین،  برای تمام خریداران داخلی و خارجی اهمیت ویژه پیدا کرده است. اکنون بنه فقط یک پسته خودرو و وحشی نیست بلکه یک کالای صادراتی با امتیازات منحصر به فرد است که اگر مورد توجه دست اندکاران حوزه صادرات قرار بگیرد و تبلیغات آن دنبال شود، ارزاوری بسیار بالایی برای کشورمان خواهد داشت.

توسعه صادرات بنه‌ کوهی یعنی تامین اقتصاد و تقویت عدم وابستگی به درامد نفتی. علاوه بر این ایجاد اشتغال و اصلاح و ارتقا شرایط اقتصادی جوانان این مرز و بوم هم، ثمرات مثبتی ست که این صادرات به دنبال خواهد داشت. کوشادانه از مجموعه شرکت های فعالی ست که توجه ویژه ای به برداشت و فرآوری بنه صادراتی داشته  و درصد است تا این محصول ناب را به جهانیان بشناساند‌. همچنین زمینه های صادرات بنه کوهی را ام فراهم اورده و اکنون جز صادرکنندگان آن می باشد.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید