شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم بنه سبز صادراتی

بنه سبز صادراتی یکی از انواع پر خاصیت پسته است که در شهر های مختلف، در فصل بهار کشت و برداشت می شود. این محصول طعم و خاصیت مشابه پسته آجیل دارد اما ظاهر آن متفاوت است. بسیاری از افراد این محصول را به عنوان تنقلات در طول روز مصرف کرده و از فواید بیشمار این محصول بهره مند می شوند. در این بخش قصد داریم به خواص و ویژگی های انواع بنه سبز بپردازیم، پس تا انتهای متن ما را همراهی کنید.عرضه مستقیم بنه سبز صادراتی

دانستنی هایی درباره بنه سبز صادراتی

دانستنی هایی درباره بنه سبز صادراتیدرخت بنه سبز یکی از انواع درخت است که از هر بخش آن استفاده های درمانی یا خوراکی می شود. برای مثال:

 • برگ

از برگ درخت برای تولید انواع دمنوش گیاهی استفاده می شود.

 • میوه

میوه این درخت همان بنه است که به عنوان نوعی پسته و به صورت تخمه مصرف شوه و بسیار پر خاصیت است.

 • شیره

شیره تنه گیاه یا همان صمغ درخت، سقز نامیده شده و در درمان بسیاری از بیماری ها به کار گرفته می شود از خواص چشمگیری برخوردار است.

در نهایت با توجه به این خواص گسترده باید فهمید که تقاضای خرید این محصول روز به روز رو به افزایش می رود و متقاضیان آن نه تنها در ایران بلکه در همه جای دنیا گسترش می یابند. همین گسترش تقاضا سبب گسترش فروش خارجی و در نهایت صادراتی شدن انواع بنه سبز می شود.

باید بدانیم که بنه سبز به عنوان میوه این درخت پر خاصیت سرشار از مواد معدنی است. از جمله اصلی ترین مصارف بنه سبز می توان موارد زیر را نام برد:

 • از روغن بنه سبز در ماساژ برای تسکین درد مفاصل استفاده می شود.
 • خوردن بنه سبز خام برای جلوگیری از ابتلا به سرطان مفید است. 
 • ترشی بنه سبز برای پاکسازی کبد و رفع و درمان انواع سر درد موثر است.
 • صمغ بنه سبز خاصیت خواب آور و آرامش بخش دارد.
 • میوه بنه سبز جهت دفع سنگ های ریز کلیه و صفرا به کار گرفته می شود.
 • روغن بنه به عنوان پاک کننده اخلاط ریه و سینه به کار گرفته می شود.
 • و . . .

تفاوت عمده انواع بنه

تفاوت عمده انواع بنهبه طور کلی گیاه بنه به سه دسته کلی تقسیم می شود که هر سه نوع آن نیز در ایران کشت شده و مورد استفاده قرار می گیرند. این سه نوع از انواع بنه عبارتند از:

 • بنه کابلی یا کسور
 • بنه لری یا سقز
 • بنه سبز یا چاتلانقوش

هر یک از این انواع بنه در شرایط آب و هوایی خاصی رشد یافته و دارای خواص دارویی و درمانی منحصر به فردی است اما یکی از اصلی ترین تفاوت های میان انواع بنه می توان به شکل درخت و نوع برگ های آن ها اشاره کرد که به طور کامل وابسته به آب و هوا و شرایط رشد گیاه است. به طبع تفاوت های ظاهری و خاصیتی بیشماری میان بنه کابلی رشد یافته در سیستان و بلوچستان با چاتلانقوش روییده در گیلان، وجود دارد.

در نتیجه وجود این تفاوت ها، مشتریان پیش از اقدام به خرید انواع بنه می بایست از خواص و کاربرد های آن اطمینان کامل به دست آورده و سپس دست به خرید یا سفارش محصولات به صورت عمده یا جزئی بزنند.

بنه سبز صادراتی با نازل ترین قیمت

بنه سبز صادراتی با نازل ترین قیمتبنه سبز در انواع صادراتی و عادی به صورت فله ای یا بسته بندی در مقیاس عمده و جزئی در ایران و جوان تجارت می شود. فروش انواع بنه سبز صادراتی یکی از اصلی ترین منابع درامدی ایران در صادرات انواع محصول خوراکی است.

این محصولات اغلب در بسته بندی های صادراتی به بازار عرضه شده و از کیفیت کشت و برداشت مطلوبی نیز برخوردار است. باید بدانیم که محصولات با کیفیت صادراتی و با نازل ترین قیمت در فروشگاه های سطح کشور نیز در دسترس بوده و برای هموطنان قابل خرید است.

به این ترتیب همه ی مردم امکان خرید و بهره گیری از خواص بی شمار این محصولات را در سراسر ایران و جهان دارند.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید