شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش استثنایی مغز پسته دهان بسته

فروش استثنایی مغز پسته دهان بسته

یکی از ازران ترین انواع مغز پسته موجود در بازار مغز پسته دهان بسته می باشد ، چرا که دارای کیفیت و اندازه مغز های پسته خندان نمی باشد . این مغز ها جهت استفاده در مصارف خوراکی ، بستنی سازی یا تهیه شیرینی های مخصوص و گز استفاده می گردند.

در فروشگاه ما فروش استثنایی مغز پسته دهان بسته با نازلترین قیمت صورت می گیرد و این نوع مغز در تناژ بالا موجود می باشد . برای خرید عمده یا جزئی می توانید به صورت حضوری یا آنلاین مراجعه نموده و ثبت سفارش را انجام دهید.

فروش استثنایی مغز پسته دهان بسته

علت دهان بسته شدن پسته

علت دهان بسته شدن پسته

معمولا انواع پسته بر روی درخت و وقتی کاملا رسیدن و آماده برداشت می گردد پوسته سخت آن شکاف برداشته و قسمتی از مغز نمایان می گردد که به اصطلاح به آن پسته خندان می گویند . اما در تمامی انواع پسته گاهی اتفاق می افتد که پسته به صورت دهان بسته باقی می ماند که به دلیل شرایط کشت نامناسب مانند خاک ، آب و هوای نامناسب یا بی موقع برداشت کردن آن می باشد .

علت بسته بودن دهان پسته ممکن است به این سبب باشد که مغز داخل آن رشد کافی نکرده تا به دیواره پوسته فشار آورده و سبب ایجاد ترک بر روی آن بشود .

بنابراین پسته های دهان بسته را باید به روش های مختلف خندان نمود تا بتوان آن ها را قیمت گذاری و در بازار عرضه کرد .

آب خندان کردن یکی از روش های خندان کردن پسته دهان بسته می باشد به این صورت که مدت ۲۴ ساعت پسته را در آب سرد قرار می دهند تا پسته خندان شود و سپس آن را در دستگاه خشک کن قرار می دهند .

برعکس این امر برای خندان کردن نیز اتفاق می افتد بدین صورت که ابتدا پسته را حرارت داده و سپس داخل آب سرد قرار می دهند تا با سرد و گرم شدن عمل شکستن و ایجاد شکاف داخل پوسته انجام گیرد .

گاهی نیز پسته ها با وسیله ضربات چکش یا دستگاه شکسته شده و مغز آن ها برای مصارف مختلف تولیدی و کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد . قیمت گذاری پسته دهان بسته با شکستن مقداری از آن و میزان مغز به دست آمده صورت می گیرد .

خرید مغز پسته از تولید کننده معتبر

خرید مغز پسته از تولید کننده معتبر

مغز پسته تولیدی در ایران در انواع مختلف احمد اقایی ، کله قوچی ، اکبری و ممتاز می باشد که هر کدام نیز دارای کیفیت های متعددی می باشد که با قیمت های متفاوتی عرضه می گردد  . انواع ارزانتر مغز پسته برای مصارف در آشپزی یا کارگاه های تولیدی شامل مغز پسته دندانه، گندمی یا مغز پسته دهان بسته می باشند که به دلیل قیمت پایین تر برای مصارف عمده مناسب می باشند .

برای خرید مغز پسته در مدل های مختلف باید به مراکز معتبر فروش مراجعه شود و برای خرید مستقیم و حذف واسطه ها خرید از تولید کننده پسته پیشنهاد می گردد.

مراکز تولید و فروش پسته به صورت مجازی نیز فعالیت می کنند و از طریق اینترنت می توان به آن ها دستیابی داشت . انواع پسته و مغز را مشاهده نموده و با گرفتن مشاوره و اطلاع از قیمت روز بهترین نوع پسته مورد نیاز را سفارش داده و توسط ارسال پستی آن را دریافت نمود .

شرکت ما به عنوان یکی از مراکز فروش و تامین کننده معتبر پسته انواع پسته را به صورت مستقیم از تولیدی و با قیمت مناسب آماده عرضه نموده و به آسانی در دسترس می باشد.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید مغز پسته دهان بسته را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید