شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم مغز پسته کرمان

فروش مستقیم مغز پسته کرمان

فروش مستقیم مغز پسته کرمان، از طریق این سایت انجام می شود. علت توجه به این نوع فروش سود دو طرفه و قابل توجهی ست که نصیب خریدار و فروشنده می گردد. فروش مغز پسته کرمان اشکال مختلفی دارد. از قدیم الایام عرف این بوده که باغدار به کاشت و برداشت پسته می پرداخته و دلال ها ان را می خریدند و به کارخانه دار فراورده کننده مغز پسته می فروختند.

پس از فراوری نیز، این دلال و واسطه گران، بودند که خریدار اصلی محصولات پسته نام می گرفتند. این واسطه گران، بعد از این مرحله، کنترل گر بازار خشکبار و اجیل شده و بر حسب سیاست ها و سود خود به عرضه و فروش مغز پسته کرمان می پرداختند. اما اکنون، به همت تولیدکننده و با کمک فضای مجازی، شرایطی فراهم‌ آمده که فروش مغز پسته به صورت مستقیم‌ و کاملا تازه انجام می شود.‌

فروش مستقیم مغز پسته کرمان

مشخصات مغز پسته کرمان

مشخصات مغز پسته کرمان

مغز پسته کرمان مرغوب ترین مغز پسته ای ست که شاید تا کنون دیده باشید. این یک ادعا نیست و تمام تولیدکنندگان، تاجران، فروشندگان و مصرف کنندگان داخلی و خارجی به آن اذعان و اعتراف دارند.همان طور که حتما می دانید کشور ایران بهترین و مرغوب ترین پسته را در جهان دارد، در میان ارقام پسته های تولید شده ایرانی نیز، پسته کرمان و رفسنجان برترین مقام را در کیفیت و مرغوبیت داراست.

اگر بخواهیم مشخصات مغز پسته کرمان را برای شما تشریح‌کنیم، لازم است ابتدا عنوان کنیم که پسته های برداشت شده از استان کرمان رقم های متفاوتی دارد و هر رقم خصوصیات و مشخصه های ویژه خود را دارد . ویژگی هایی که سبب تمایز آنان گشته است.

در مجموع انچه به عنوان مشخصه مشترک مغز پسته کرمان می توان برشمرد، عبارتند از:

  • _ تازه بودن
  • _ درشت بودن
  • _ سالم بودن و نداشتن هیچ خوردگی
  • _ یکدست بودن در اندازه
  • _ داشتن رنگ‌ سبز همراه با یک گل صورتی در گوشه هر مغز
  • _ دارا بودن ارزش غذایی بسیار بالا
  • _ شکسته شدن توسط دستگاه های تمام اتوماتیک
  • _ خشک و عاری بودن از هر گونه نم
  • _ داشتن بسته بندی کاملا بهداشتی
  • _ کاملا تمیز بودن و نداشتن اضافات و یا پوست های استخوانی

خرید مغز پسته کرمان

خرید مغز پسته کرمان

پسته کرمان به دلیل ویژگی ها و برتری هایی که دارد، همیشه زبانزد عام و خاص است. خرید پسته کرمان و صادرات ان برای کسانی که دغدغه تجارت خارجی دارند همیشه پر اهمیت بوده است. علاوه بر آن فروش داخلی و وجود خریداران ایرانی نیز سبب شده که اجیل فروشی ها و حتی تولیدکننده های صنایع غذایی _ که نیاز به پسته دارند_ نیز اهتمام ویژه ای به این امر داشته باشند.

خرید و فروش مغز پسته کرمان در سطح جهانی، نمونه ای از صادرات غیرنفتی محسوب می شود که هر چه بیشتر توسعه پیدا کند سبب خودکفایی اقتصاد خواهد شد.
اگر پای رفتن به کرمان را ندارید و یا می خواهید بدون سختی و در نهایت اطمینان، مغز پسته درجه یک‌ کرمان را تهیه کنید، می توانید به واحد فروش سایت ما سری بزنید.

در سایت کوشادانه، انواع رقم های پسته کرمان با درجه بندی های متفاوت به فروش می رسد. مغز پسته کرمان هم به صورت فله ای و هم به صورت بسته بندی شده در سایت به فروش می رسد. برای خرید مغز پسته کافی ست با مشاهده محصولات موجود ارائه شده، به انتخاب بپردازید و میزان خرید خود را به صورت اینترنتی یا تلفنی ثبت نمایید. مهم نیست که خرید کلی داشته باشید یا خرد، درخواست شما به هر میزان‌ که باشد، دست اندرکاران مجموعه ما می توانند در اسرع وقت سفارش شما را تامین کرده و آن را به دست شما برسانند.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید