شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت مغز پسته کال مرغوب

قیمت مغز پسته کال مرغوب

قیمت مغز پسته کال مرغوب بر اساس پسته کالک مشخص می شود. یعنی صد گرم پسته‌ کالک را جدا کرده و مغز ان را جدا می نمایند. مغزهای بدست امده را وزن می کنند و بر اساس این وزن ب ای پسته‌کالک قیمت تعیین می شود. بالاترین قیمت پسته کالک مربوط به رقمی است که مغز ان بالاتر از بیست و پنج گرم باشد.

این قیمت گذاری توسط اتحادیه آجیل و خشکبار تعیین می شود و این کارشناسان مجموعه هستند که این مبنا را به اجرا در می اورند.

ناگفته‌ نماند که فاکتورها و عوامل دیگر نیز در قیمت گذاری دخیل خواهند بود. از جمله درجه رنگ مغز پسته کال به دست آمده، این عامل مهمترین و موثرترین فاکتور در قیمت گذاری مغز پسته کال مرغوب خواهد بود. هزینه های تولید، نوع بسته بندی، نوسانات بازار، نوع فروش و..‌ همه و همه باید در قیمت گذاری لحاظ شود تا تولیدکننده و فروشنده زیان نبیند.

قیمت مغز پسته کال مرغوب

مشخصات مغز پسته کال

مشخصات مغز پسته کال

در بیان‌ مشخصات مغز پسته کال به طور خلاصه می توان به چند مورد، اشاره کرد. اول همان رنگ سبزش است. این رنگ سبز بسیار منحصر به فرد است و هیچ لکه سرخ و یا قهوه ای و حتی زرد در روی ان دیده نمی شود. سبز بودن رنگ مغز پسته‌کال به قدری اهمیت دارد که لازم است قبل از بسته بندی، تمام مغزها با نهایت دقت و توسط دستگاه های لیزری به لحاظ درجه رنگ‌ سبز تفکیک شوند. این تفکیک رنگ تا ۸ درجه می تواند ادامه داشته باشد.

قیمت بالا، همانطور که اشاره شد این پسته به دلیل رنگی که دارد و نهایت دقتی که در فراوری آن اعمال میگردد، از گرانبهاترین مغزهای پسته به شمار می رود. سالم بودن و نداشتن خوردگی در مغز پسته کال مرغوب هم مشخصه دیگر این‌کالای صادراتی ست. مغز پسته کال به سه درجه خرد شده، لپه و سالم تقسیم می شود که نوع اخر مدنظر ماست و توسط دستگاه سورت جداسازی شده است.

تازگی از ویژگی های اصلی دیگر این نوع مغز است. طعم و عطر دلکش مشخصه دیگری مغز پسته کال است. این تازگی و عطر و طعم، علاوه بر سال برداشت، مرهون برداشت زود هنگام آن است. مغز پسته کال از بهترین مغز پسته های تولید شده می باشد چرا که ناب ترین و زیباترین و یکدست ترین رنگ سبز پسته متعلق به این نوع می باشد.

یکدستی رنگ پسته کال به حدی شهره خریداران و مصرف کنندگان است که می توان آن را جز رده های اول صادرات و گران ترین ارقام مغز پسته دانست. مغز پسته کال از دیگر انواع پسته زودتر چیده می شود. مدت زمان برداشت آن بسیار کوتاه است و نهایتا دو هفته برای برداشت این محصول زمان اختصاص داده می شود.

این مغز پسته برای اینکه رنگ سبز زبانزدش را بدست بیاورید، دو پوسته می شود. یعنی علا ه بر پوست استخوانی با کمک اب جوشیده شده و دستگاه های پیشرفته، پوست رویی مغز را می گیرند تا مبادا رنگ صورتی مغز در میان رنگ سبز پسته خودنمایی کند.

خرید مغز پسته کال مرغوب

خرید مغز پسته کال مرغوب

خرید مغز پسته کال مرغوب در تمام مراکز عرضه آجیل و خشکبار ممکن می باشد. کافی ست به سطح شهر بروید و از فروشندگان آجیل آن را درخواست نمایید. در کنار این روش، راهکار دیگری برای خرید مغز پسته کال وجود دارد. کافی ست با اتصال به اینترنت، به دنیای مجازی سرک بکشید و مراکز فروش را در انجا جستجو نمایید. خواهید دید مراکز فروش بسیار زیادی در این فضا حضور دارند و آماده ارائه خدمات به مشتریان خود هستند.

از طریق این مراکز شما می توانید هر مقدار که مغز پسته کال نیاز دارید، خریداری نمایید بدون انکه زمان خود را صرف رفت و امد بیهوده در سطح شهر نمایید و یا درگیر ترافیک و خستگی آن شوید.
در خرید از طریق سایت ها، به واسطه ارتباط با تولیدکننده و فروش مستقیم، قیمت ها نیز پایین تر ارزیابی می شود و این یعنی یک سود بی سابقه ب ای خریدار.

برای تجربه این خرید پرسود می توانید درخواست خود را از طریق سایت کوشادانه ثبت نمایید و بی هیچ دغدغه ای منتظر تحویل سفارش خود باشید.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید