شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر بنه ارگانیک با نازل ترین قیمت

یکی از غذاها و گیاهانی که از سرشار از ویتامین و پروتئین و مواد مغذی است که بدن به آن نیاز دارد بنه یا همان پسته ی کوهی است.

ما برای شما عزیزان پودر بنه ارگانیک را با بهترین قیمت و صد البته که با کیفیتی مناسب و عالی در اختیار شما قرار میدهیم به صورتی که تمامی خواص میوه حفظ شده و کمترین تغییر شیمیایی در آن رخ نداده باشد.

پودر بنه ارگانیک با نازل ترین قیمت

دانستنیهایی درباره پودر بنه ارگانیک

دانستنیهایی درباره پودر بنه ارگانیکجالب است بدانید که بنه ی کوهی در ایران هم رشد میکند که خواستگاه این گیاه بیشتر در کوهستان است از این جهت در اطراف ایلام و مناطق کوهستانی رشد فراوانی دارد.

بنه نوعی پسته ی کوهی است که درخت آن ۹ تا ۷ متر رشد می کند.

اغلب درختانی که از میوه ی آنها استفاده می شود بخاطر در امان ماندن از آفت ها سم پاشی می شوند ولی این محصولی که ما به شما معرفی می کنیم تماما ارگانیک و دارای هیچ ماده ی مضره ای نمی باشد و دیگر ضررهایی که از جانب مواد سمی گریبان گیر شما می شود را به دنبال نخواهد داشت.

اگر می خواهید درباره پودر بنه بدانید، باید خدمتتان عرض کنم که همان میوه ی درخت بنه را بعد از جمع آوری و شستشو در حالتی که سبز است و هنوز تماما پوست آن سفت نشده است خشک می کنند و با آسیاب به صورت غبار یا همان پودر بنه در می آورند.

پودر بنه تماما خاصیت های میوه ی بنه را دارا می باشد با این تفاوت که دیگر آماده ی استفاده و مصرف است و می توان آن را به راحتی در جهت مصارف خوراکی و بهداشتی و همچنین بهداشتی استفاده نمود.

موارد استفاده از پودر بنه

موارد استفاده از  پودر بنههمانطور که خدمت شما عزیزان عرض کردیم میوه ی بنه میوه ی بسیار مقوی و دارای خاصیت های فراوانی است.

در قدیم بنه را فقط در غذا و یا در آجیل های خود مصرف می کردند و بیشتر جنبه ی غذایی و خوراکی آن مد نظر بوده ولی امروزه ما به شما محصولی معرفی میکنیم که می توان به واسطه ی آن از دیگر خواص بهداشتی و درمانی بنه هم استفاده کرد.

جالب است بدانید که میوه ی درخت بنه به دلیل وجود مواد چربی و آتی اکسیدان ها بسیار برای پوست و مو و التهابات پوستی مفید می باشد و می توان از پودر بنه ضمادی ساخت جهت جلوگیری از نیش پشه ها و همچنین درمان التهابات پوستی و ریزش مو که در قدیم اطبا از آن استفاده ی فراوانی می برده اند.

از دیگر خواص پودر بنه که می توان به آن اشاره کرد مقوی بودن حافظه است، به این صورت که می توان پودر بنه را به صورت حلوا یا با همراه شکر شربت کنید و میل کنید تا هم حافظتان تقویت شود و همچنین برای افراد مسنی که می خواهند از مبتلا شدن به آلزایمر جلوگیری کنند بسیار مفید و کار ساز است.

با وجود اینکه بنه گیاهی چرب است و دارای چربی فراوان است ولی می توان از پودر آن در ترشی بنه استفاده نمود و برای پاکسازی کبد بسیار مفید فایده است و همچنین برای افرادی که دارای یبوست شدید هستید ملین مناسبی به شمار می آید.

این پودر خواص بسیار زیادی را دارد که بعضا تا ۲۵ مورد را برای آن شمرده اند، ولی با این وجود باید توجه کرد که هر چیزی را تا حد اعتدال باید مصرف نمود و مصرف بیش از اندازه ی آن مضر است.

پودر بنه ارگانیک ارزان قیمت

پودر بنه ارگانیک ارزان قیمت اگر شما از افرادی هستید که می خواهید بدنی سالم داشته باشید و یا به دنبال این هستید که حافظه ی خود را تقویت کنید و یا از خواص درمانی و خوراکی این گیاه شگفت انگیز استفاده کنید، ما به شما این مژده را می دهیم که می توانید پودر بنه ارگانیک را از ما تهیه کنید.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که پورد بنه را با قیمتی ارزان در اختیار شما قرار دهیم، البته باید توجه کنید که این ارزانی به معنای کمی کیفیت نیست، خیر ما پورد بنه ارگانیک را با بهترین کیفیت و با حذف واسطه ها و سود کم به دست شما عزیزان می رسانیم تا شما هم بتوانید به راحتی از این گیاه محبوب و پر خاصیت استفاده ی کافی را ببرید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید