مشاوره و سفارش

مغز پسته ریز

مرکز خرید مغز پسته ریز در تمامی مناطق پسته خیز وجود دارد اما برای رفاه حال خریداران و همچنین دسترسی بهتر مشتریان، مراکز خرید مغز پسته ریز در شهرهای مرکزی مانند قم و تهران دایر شده است.یکی از معتبرترین مراکز خرید و فروش مغز پسته، شرکت کوشا دانه می باشد که با در پیش گرفتن سیاست های مدیریتی قوی، سعی دارد تا مغز پسته را با بالاترین کیفیت و تنوع و مناسب ترین قیمت به دست مشتریان برساند. همانطور که می دانید مغز پسته ها را از پسته های دهان بسته تهیه می کنند و به تقسیم ۸ نوع مغز پسته می رسند. اگر خریدار مغز پسته ریز هستید ابتدا لازم است انواع مغز پسته را خوب بشناسید.

پسته کوهی

خواص درمانی این گیاه زادهی طبیعت، بنه یا همان پسته کوهی بسیار زیاد است. خواص فراوان آن مهتمترین علت است که آن را مروارید سبز می نامند. در اکثر شهر های کشور، خرید و فروش عمده پسته کوهی بنه انجام می شود. تولیدکنندگان بعد از برداشت آنها را به کارخانجات می دهند و سپس در کارخانه، بعد از مغزه گیری توسط دستگاه های مجهز با بسته بندی های مختلف با سایز متفاوت به بازار عرضه می شوند. مغز پسته کوهی از خود میوه ی آن گران تر است چون پوست سختی دارد و مغزه گیری آن سخت و هزینه و وقت بر است. این محصول مانند محصولات دیگر به صورت عمده خرید و فروش می شود. 

پودر پسته

بعد از جدا کردن پوسته‌ ی روی مغز لازم است که مغزها را خشک ‌کنید برای این کار آن‌ها را در معرض هوای آزاد قرار داده تا خشک شوند ممکن است خشک شدن دو یا سه روز به طول بینجامد. بعد از اطمینان از خشک شدن مغزها می‌توانید آن‌ها را آسیاب کنید. در هنگام آسیاب کردن از پالس‌های کوتاه استفاده کنید تا مغز به روغن ننشیند. اگر آسیاب بعد از مدتی گرم شد به آن استراحت دهید تا خنک شود چون گرمای آسیاب باعث به روغن نشستن پودر می‌شود. بعد از چند بار پالس دادن آسیاب درب آن را بردارید و خرده‌های مغز را با قاشق به هم بزنید تا خرده‌های زیرین له نشوند و به روغن ننشینند. در آخر لازم است که پودرها را از الک عبور داده تا درشت‌ها جداشده و باز آن‌ها را آسیاب کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پسته کوهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
مغز پسته -سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر پسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاههای فرآوری مغز پسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

kooshadaneh@gmail.com

درباره ما :

شرکت کوشا دانه، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات محصولات پسته آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر شرکت کوشا دانه

امین خلیلی

Call Now Buttonتماس بگیرید