شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش پسته کوهی عالی در ایران

بازار فروش پسته کوهی عالی در ایران

پسته کوهی از جمله گیاهان دارویی در ایران است. بسیاری از مردم از گذشته تا به امروزه از انواع پسته کوهی به عنوان دارو و یا به صورت خوراکی استفاده می کردند. به همین دلیل بازار فروش پسته کوهی عالی در ایران از رونق بسیار بالایی برخوردار است و هر روز بر رونق این بازار افزوده می شود.

بازار فروش پسته کوهی عالی در ایران

نگاه اجمالی بر پسته کوهی

نگاه اجمالی بر پسته کوهی پسته کوهی که بسیاری از مردم آن را پسته وحشی و یا بنه نیز می نامند، از جمله گیاهان دارویی است که در مناطق کوهستانی ایران رشد می کند. ارتفاع درخت پسته کوهای ۵ الی ۷ متر می رسد و از ساقه، برگ، میوه و صمغ این درخت استفاده می شود. پسته کوهی به صورت خودرو در طبیعت رشد می کند و ارگانیک است. دانه های آن به شکل کروی است و در حدود ۵ میلیمتر قطر دارد.. دانه های بنه معمولا به رنگ صورتی است و رنگ پوست آن به رنگ قرمز در می آید. البته در زمان که پسته کوهی می رسد، رنگ آن سبز می شود. خواص و ویژگی های پسته کوهی بسیار زیاد است.

پسته کوهی گیاهی از تیره پسته ایان است و به همین دلیل ویژگی ها و خواص آن بسیار شبیه به خواص و فواید موجود در مغز پسته می باشد. در ایران پسته کوهی در بخش های زیادی از کشور از لرستان تا خراسان تولید و به بازار عرضه می شود. پسته کوهی منبع تولید شیره سقز است. سقز نوعی صمغ به رنگ سبز خیلی روشن، غلیظ و بسیار چسبنده است. از صمغ دارای استفاده های دارویی فراوانی می باشد و به عنوان یک ملین برای درمان یبوست از آن استفاده می شود.

پسته کوهی چه فوایدی دارد

پسته کوهی چه فوایدی داردپسته کوهی فواید و خواص زیادی دارد. وجود انواع خواص و فواید است که مصارف آن را بسیار زیاد و متنوع کرده است. از جمله فواید پسته کوهی می توان به این موارد اشاره کرد:

  • پسته کوهی دارای تمام املاح مورد نیاز برای بدن است. املاحی مانند ید، آهن، روی، منگنیز و غیره در پسته های کوهی به صورت فراوان یافت می می شود.
  • برای تقویت عمومی بدن بسیار مفید و ضرروی است. به ویژه استفاده از آن به دلیل ویژگی ها و خواصی که دارد، برای خانم های باردار بسیار  مناسب است.
  • برای درمان انواع بیماری ها از جمله بیماری هایی مانند فلج، ام اس و غیره بسیار مفید و مناسب است.
  • برای پیشگیری از بیماری سرطان پسته کوهی بسیار مناسب است. این پسته دارای انرژی بسیار بالایی می باشند.
  • سرشار از پروتئین است. بنابراین برای افرادی که به دنبال مصرف پروتئین می باشند، استفاده از پسته کوهی بسیار مناسب است.
  • برای درمان بیماری هایی مانند اسهال مناسب است و می توان از دم کرده پوست و برگ آن استفاده کرد.
  • از دیگر خواص و فواید پسته کوهی می توان به ادرار آور بودن آن اشاره کرد. علاوه بر این می توان برای پاک کردن کید و رفع سر درد می توان از آن استفاده نمود.همچنین برای برای پاک کرده ریه و سینه بسیار مناسب است.
  • از پسته کوهی می توان برای تقویت اعصاب و همچنین تفویت مغز استفاده نمود.
  • برای درمان ترک های لبه و همچنین شل کردن عضلات از صمغ آن می توان استفاده کرد.
  • در نهایت باید گفت که از پسته کوهی برای متعادل کردن طبع بدن و رفع سردی مزاج مناسب است.

مرکز عرضه پسته کوهی عالی در ایران

مرکز عرضه پسته کوهی عالی در ایرانبازار خرید و فروش پسته کوهی در بازار ایران بسیار پر رونق است. امروزه تقاضاهای زیادی برای خرید پسته کوهی در ایران وجود دارد. از این رو، برای تامین تقاضاهای موجود برای پسته کوهی می توان به مرکز عرضه پسته کوهی عالی در ایران مراجعه کرد. در این مرکز می توان بهترین و مرغوب ترین نوع پسته های کوهی را به صورت عمده و کلی خریداری کرد و در بازار عرضه نمود. خرید از این مرکز مزیت های زیادی مانند خرید عمده و کلی به قیمت مناسب به همراه دارد.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید